Rohálovskou desítku poprvé ... -

Pro druhé místo si doběhla slovenská běžkyně Lubomíra Maníková (39:07 – AK Spartak Dubnica). Třetí místo obsadila Petra Pastorová z MK Seitl Otrava.18. ročníku Rohálovské desítky se za slunečného, ale mrazivého dne zúčastnilo ve všech kategoriích 665

Nováková: Vražedkyně by si zasloužila smrt - Vyškovský deník

Snažila jsem se jí domluvit, aby šla pracovat. Dokonce jsem jí sháněla místo ve Veluxu, kde sama pracuji. Nabídla jsem, že budeme chodit na směny střídavě, abych mohla chlapce pohlídat, a to i přesto, že Martinina matka je doma a mohla by se o Domini

Sport - Boleslavský deník -

Sportovec roku: Anketu vyhrál Kopecký Mladá Boleslav – Dům kultury ve čtvrtek patřil po třech letech vyhlášení ankety Mladoboleslavský sportovec za rok 2018.

Seznamčlánků na Liberecký deník se štítkem Ministerstvo ...

Seznamčlánků na Liberecký deník se štítkem Ministerstvo dopravy. více>>... Lidé přišli o peníze, iluze i víru ve spravedlnost ... Místo jízdenky jenom wi-fi Liberec - Dopravní podnik v Liberci se podílí na vývoji nové technologie. 22.1.2017

Spor starosty a občana skončil u soudu - Táborský deník

Po práci na elektrickém vedení, zůstala neopravená. „Pátral jsem, kde je problém a zjistil, že má být už dávno hotovo. Protože stavba už měla být ze strany starosty převzatá, ale cesta byla stále nedokončená, zajímalo mě, kam peníze šly,“ uvedl Jan G

Seznamčlánků na Hradecký deník se štítkem průzkum

Když nefungují vztahy, neklape to ani v sexu, říká psycholožka Laura Janáčková Ví o sexu hodně a poradí, když jiní tápou. Psycholožka Laura Janáčková zkoumá sexuální chování,…

Místo sexu ve třech ho sestry okradly o peníze -

Místo sexu ve třech ho sestry okradly o peníze. 27.1.2011 . ... DENÍK/Karel Janeček. Okresní soud v Bruntále se zabýval případem z loňského podzimu, kdy jistý muž místo očekávaného potěšení přišel o šest tisíc korun.

Zbirožští hasiči se báli o život - Rokycanský deník

„Zbirožský výjezdový tým označil místo v dostatečné vzdálenosti zhruba 200 metrů světelnými výstražnými kužely. Kolega ve výstražné vestě navíc hlídal, aby se k zátarasu na obousměrně uzavřené silnici nedostal nikdo nepovolaný,“ uvedl Martin Jedlička

Jičínský deník -

Vítězství a krásný putovní pohár si odvezl pan Jiří Kroupa z Čisté, druhé místo získal Václav Severýn z Liberce a třetí místo patří Miroslavu Škaloudovi z Lomnice nad Popelkou. Po dvou kolech vede Rudolf Janko ze Cvikova se součtem bodů 74.

Seznamčlánků na Chomutovský deník se štítkem Obrnice

Seznamčlánků na Chomutovský deník se štítkem Obrnice. více>>Deník Šíp ... Spořice potvrdily první místo v I. A třídě dalším vysokým vítězstvím Spořice - Tým 1. ... Ervěnice rozhodly o vítězství ve druhém poločase